Iga-aastastest Eesti Lennupäevadest on saanud Baltimaade suurim lennundussündmus.Nordica meeskond oli kohapeal, vestles lennundushuvilistega, jagas meeneid ning värvata õnnestus mitmeid andekaid lennundus-spetsialiste.

Eesti Lennupäevadt on kasvanud vaieldamatult Baltimaade suurimaks lennundussündmuseks. Rahvakogunemine toob igal aastal kokku tuhandeid lennundushuvilisi just siia looduskaunisse Tartu vahetus läheduses asuvasse Eesti Lennundusmuuseumisse. Kohal olid suured rahvahulgad - noortest piloodikarjäärist unistajatest igas vanuses ja -taustaga ekspertideni.

Nordica meeskond vestles lennundushuvilistega, jagas meeneid ning värbas mitmeid andekaid lennundus-spetsialiste. Just Eesti Lennupäevadel saavad huvilised võimaluse kohtuda ja vestelda päris pilootide ja teiste lennundusspetsialistidega, imetleda vigurlende, ning katsuda oma käega  erinevaid lennumasinaid.  Sektori spetsialistidele on üritus kohaks, kus kõik suured lennufirmad, -operaatorid ja -spetsialistid leiavad mitmeks päevaks ühise keele. Small-talk, värbamisüritused ja lennundusinimeste kohtumised on foon, kus lennundusest kui väärikast tööandjast hea ülevaate saab.

Lisaks on avatud ligipääs Eesti Lennundusmuuseumi püsiekspositsiooni juurde: uudistada saab tsiviil- ja sõjalennukite, helikopterite, amfiiblennukite ja mootorite väljapanekut.  

Taaskord veenduti, et Eesti Lennundusmuuseumil on igas vanuses külastajatele palju pakkuda.

Kohtumiseni Eesti Lennupäevadel 2024!

Inimesed Nordica plakati eesEesti Lennupäevade üritusKaks kollast lennukitMees kõnnib köielKaks helikopterit