Põhiväärtused

CRJ900ER Ettevottest Pohivaartused

Ohutus ei ole läbiräägitav, ohutuse alal ei tehta kompromisse. Oma igapäevases tegevuses lähtub Grupp kõikidest Euroopas kehtivatest reeglitest ja standarditest ning teostab neist tulenevate protseduuride ja protsesside pidevat ja korralist auditeerimist koostöös siseriiklike ja rahvusvaheliste vastutavate agentuuride ja audiitoritega. 2018. aastal läbis Xfly edukalt IOSA (IATA Operational Safety Audit) korralise korduvauditi.

 

Ohutus ennekõike

Grupil on palju erinevaid kliente – alates reisijatest kuni teiste lennuettevõteteni. Grupi teenuseid kasutavate rahvusvaheliste kogukondade soovid ja vajadused on väga mitmekülgsed ning erinevad. Lisaks tavapärasele lennutegevusele pakume allhankena lendude opereerimisteenust ja kommertsplatvormi. Klientide heaolu ja püsivad kliendisuhted on meie olulisim eesmärk. Me soovime olla lennuvedaja, mis oleks Eestist ja Eestisse reisivate inimeste esmane valik.  

 

 

Klient on kõige tähtsam

Grupi uuenduslik ärimudel toetab ettevõtte arengut ning eesmärki kuuluda Euroopa regionaalsete lennufirmade paremikku. Meie mitmekesine rahvusvahelise haardega äritegevus võimaldab igal grupi ettevõttel pakkuda klientidele sobivaimat teenust. Grupp soovib ühendada pikaaegsed lennunduskogemused ja ekspertiisi uute ideede ja innovaatilise lähenemisega lennundusärile.

 

 

Efektiivsus ja innovaatilisus äris annavad elujõulisuse

Grupp suudab täita seatud eesmärke tänu pühendunud professionaalsele ja lojaalsele meeskonnale. Tegutsedes rahvusvahelisel turul, soovime olla atraktiivne tööandja nii Eestis kui ka väljaspool Eestit.

Esimene eelistus valdkonna tööandjana

Usaldusväärsus on võti edule – „me lendame siis kui ette nähtud“
Me loome väärtust oma klientidele, töötajatele ja omanikele
Me hoolime keskkonnast ja kasutame moodsat tehnoloogiat ning keskkonna-sõbralikke käitamismeetodeid, et vähendada meie ökoloogilist jalajälge
Olles regionaalne lennufirma, on paindlikkus meie konkurentsieelis
Me otsime pidevalt uusi võimalusi ja väljakutseid, et täiendada meie põhilist ärimudelit